Kategorie

Bezpieczeństwo danychBEZPIECZEŃSTWO DANYCH PRZESYŁANYCH DROGĄ ELEKTRONICZNĄ

Podczas składania zamówienia w RCtotal.pl konieczne jest wypełnienie formularza zamówienia, gdzie podajesz swoje dane osobowe. W naszej witrynie możesz zrobić to bez obaw o to, że Twoje dane trafią w 'niepowołane ręce'. Formularz za pośrednictwem, którego składasz zamówienie chroniony jest protokołem SSL (ang. Secure Socket Layer). Wszystkie informacje, które zamieścisz w formularzu są zatem szyfrowane.DANE OSOBOWE

Zbierane przez nas dane osobowe wykorzystujemy jedynie do realizacji umowy, czyli wysłania zamówienia oraz - jeśli wyrazisz na to zgodę - w celu informowania Cię o nowych produktach oraz promocjach oferowanych przez sklep RCtotal.pl. W każdym momencie masz możliwość wglądu w swoje dane i ich modyfikacji.

Twoich danych osobowych nie udostępniamy innym podmiotom. Nie przekazujemy ich nikomu innemu i nikt poza nami nie ma w nie wglądu.

Dane osobowe przekazywane nam przez Ciebie są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Remotevision Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Złotej 7/18. Adres do korespondencji: jak wyżej lub email: sklep@rctotal.pl 

 

PŁATNOŚCI DOKONYWANE ZA POMOCĄ KART

Dane dotyczące Twojej karty płatniczej podajesz tylko firmie Polcard, która zajmuje się autoryzacją transakcji. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Polcardem, poza sklepem RCtotal.pl. Nikt inny, także i my, nie mamy do nich dostępu. Dane dotyczące Twojej karty są bezpieczne, dzięki szyfrowanemu, certyfikowanemu cyfrowo połączeniu z serwerem Polcardu.

 

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI PŁATNICZYCH POLCARD

Dane dotyczące Twojej karty płatniczej podajesz tylko firmie Polcard, która zajmuje się autoryzacją transakcji. Transakcja przeprowadzana jest na certyfikowanym połączeniu szyfrowanym SSL.

W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Tobą a Polcard, poza sklepem RCtotal.pl. Nikt inny, także i my, nie mamy do nich dostępu. 
Kategorie