Kategorie

Poruszanie się po sklepie


 

STRONA GŁÓWNA

Po wejściu do sklepu znajdujesz się na głównej stronie z polecanymi przez nas produktami oraz pełną strukturą asortymentową. Poznasz także najciekawsze nowości i promocje.


MENU POZIOME

Zawiera główne działy sklepu. Dzięki niemu możesz sybko przejść do pewnej grupy produków którymi jesteś zainteresowany. W prawej części tego MENU znajdziesz PROMOCJE, NOWOŚCI prezentowane w sklepie oraz nasze propozycje na PREZENTY

MENU PIONOWE

Zlokalizowane po lewej stronie zawiera kompletną ofertę RCtotal.pl Nawigację zaczynamy podobnie jak poprzednio od głównych działów ale zagłębiając się w drzewo katalogów możemy odnaleźć dokładnie to czego szukamy. 

MENU DOLNE

Zawiera linki do innych stron związanych ze sklepem - tam znajdziesz informacje na temat naszej firmy, dowiesz się o Klubie Stałego Klienta i jego promocjach, zapoznasz się z Programem Partnerskim.

W celu przejścia do dowolnego tematu wystarczy kliknąć odpowiedni przycisk lub nazwę.

 

NASZA OFERTA

Oferta RCtotal.pl podzielona jest na działy tematyczne: MODELE RC, ZABAWKI RC, MODELARSTWO, CZĘŚCI ZAMIENNE, POZOSTAŁE. Dostęp do tych działów jest zarówno z poziomu MENU POZIOMEGO (szybszy- intuicyjny) jak i PIONOWEGO (dokładny). Działy główne podzielone zostały na podkategorie obejmujące produkty mające wspólne cechy (ten sam typ, rodzaj, zastosowanie). Pozwala to na szybkie wyszukanie i zapoznanie się z interesującym Cię asortymentem. Przy poszukiwaniu określonego towaru pomocna może okazać się wyszukiwarka zlokalizowana w górnej części strony.

 

PREZENTACJA PRODUKTÓW

Wszystkie towary w sklepie są dokładnie opisane i przedstawione na zdjęciach. Produkt wzbudzający Twoje zainteresowanie możesz obejrzeć wybierając dostępny obrazek i powiększając go. Często oprócz powiększenia na stronie produktu znajdują się dodatkowo inne zdjęcia oferowanego towaru.

Dajemy Ci także możliwość skorzystania z naszych krótkich filmów przedstawiających sposób posługiwania się wybranymi artykułami, co pozwoli dokładniej zapoznać się z towarem i ułatwi podjęcie decyzji dotyczącej zakupu. 

Przy podjęciu decyzji mogą pomóc Ci opinie innych osób, które produkt zakupiły i przetestowały. To cenne źródło informacji o tym, jak Towar sprawuje się przy używaniu.

 

BRAK W MAGAZYNIE

Jeśli czasowo wyczerpały się zapasy któregoś z Towarów, pod produktem pojawi się adnotacja „Brak w magazynie”. Oznacza to, że produktu chwilowo nie mamy na stanie, ale spodziewamy się jego dostawy.

 

WYSZUKIWANIE

Aby znaleźć produkt,  możesz także korzystać z wyszukiwarki na stronie.

Wystarczy, że wpiszesz słowo lub słowa opisujące produkt, którego szukasz i wciśniesz ENTER lub klikniesz w przycisk: SZUKAJ.

Jeśli chcesz już na początku wyszukać produkt w konkretnej kategorii lub w określonej cenie, znajdź pole SZUKAJ. Będziesz tam mógł wpisać wyszukiwane słowo lub słowa, a także wybrać kategorię oraz przedział cenowy produktu.Kategorie