Kategorie

KSKKLUB STAŁEGO KLIENTA (KSK)


1 punkt KSK = 1 PLN
1 punkt KSK za każde wydane w sklepie 100 PLN
2 punkty KSK za każdą umieczoną w witrynie Twoją opinię 

 

Rejestracja w Klubie Stałego Klienta to wiele korzyści dla Ciebie:

 

Stały Klient za każdy zakup otrzymuje punkty, które pozwalają uzyskać rabat przy kolejnych zamówieniach
Zacznij zbierać punkty już dziś! Zapłacisz jeszcze mniej już za następne zakupy!

Przynależność do Klubu umożliwia zamawianie Towarów w specjalnych, jeszcze niższych niż sklepowe cenach (zobacz Promocje KSK)

Jeśli zechcesz zostać członkiem Klubu możesz uzyskać możliwość oceny produktów, które zakupiłeś. Najlepsze recenzje będą nagradzane dodatkowymi Punktami KSK.

Przy składaniu kolejnych zamówień nie będziesz musiał wpisywać swoich danych adresowych – nasz system zrobi to automatycznie za Ciebie

Uzyskasz też dostęp do historii swoich zakupów oraz możliwość składania zamówień indywidualnychDołącz do KLUBU już dziś!

Aby zostać członkiem Klubu Stałego Klienta wystarczy wejść na tą stronę, podać swój e-mail i wybrać hasło. Zauważ, że rejestracja w klubie jest darmowa, nieobowiązkowa i przynosi tylko i wyłącznie korzyści.

 

Zdobywanie punktów KSK

Aby zdobywać punkty musisz być członkiem Klubu Stałego Klienta, czyli mieć założone swoje własne konto i być na nim zalogowanym. Za każdy zdobyty punkt otrzymujesz 1 złoty rabatu przy zamówieniu. Punkty otrzymuje się za:

 

Zakup produktów: za każdy produkt zakupiony w naszym sklepie internetowym otrzymujesz punkty. Za każde wydane jednorazowo 100 zł w sklepie otrzymujesz 1punkt.

Ocenianie produktów: jeśli kupiłeś produkt i chcesz napisać co o nim sądzisz - zachęcamy. Za recenzję, którą opublikujemy, otrzymasz 2 punkty KSK. 

 

Wykorzystywanie punktów KSK

Punkty możesz wykorzystać w dowolnym momencie podczas kolejnych zakupów w RCtotal.

 

Aby wykorzystać punkty na rabat po zalogowaniu się na swoje konto zaznacz opcję w koszyku w czasie zakupów.

Za każdy punkt rabatowy dostajesz 1 PLN zniżki przy zakupie następnego produktu.
Kategorie